Український Південний
мережевий інформаційний центр

 

Odoo изображение и текстовый блок
 

Інформація щодо реєстрації доменних імен в домені

MYKOLAIV.UA

 

 З 01 жовтня 2022 року починається реєстрація доменних імен в домені MYKOLAIV.UA

Реєстрація здійснюється компанією «Український Південний мережевий інформаційний центр» з використанням сучасного протоколу обміну даними між доменним реєстром і реєстраторами - EPP (Extensible Provisioning Protocol)

Всі операції з доменними іменами в доменах обробляються відповідно до Регламенту особливостей реєстрації приватних доменних імен третього рівня в доменах nikolaev.ua, mykolaiv.ua та mk.ua (http://sunic.ua/uk_UA/page/documents) та Регламенту публічного домену, версія 3.5 (https://hostmaster.ua/policy/2ld.ua/)

Реєстранти, у яких є зареєстровані доменні імена в доменах MK.UA і NIKOLAEV.UA, та які бажають використовувати таке ж доменне ім’я в домені MYKOLAIV.UA, можуть звернутися до свого Реєстратора і зареєструвати відповідне доменне ім’я в домені MYKOLAIV.UA

У разі виникнення питань, Ви маєте можливість звернутися до реєстраторів або за адресою help@sunic.uaИнформация об изменениях в Интернет Сервисе WHOIS

З 25 травня 2018 року буде змінено параметри видачі інформації про доменні імена. Контактні дані реєстранта, адміністративного та технічного контактів доменного імені не публікуватимуться в сервісі WHOIS.

Такі зміни пов'язані з вимогами нового європейського законодавства про захист персональних даних (GDPR), відповідають світовій практиці в сфері захисту персональних даних й рекомендаціям міжнародної корпорації ICANN.

Реєстранти зможуть перевірити персональні дані, передані реєстратором до реєстру, і доменні імена, в яких використовуються їхні персональні дані, натиснув 

Отримати інформацію про реєстранта, адміністративний та технічний контакти, можна буде за запитом, у встановленому законом порядку, у реєстратора доменного імені.

Інформація для реєстрантів доменних імен в доменах ODESSA.UA, ODESA.UA, OD.UA, NIKOLAEV.UA, MK.UA і IN.UA

З 01 жовтня 2017 року обслуговування доменів ODESSA.UA, ODESA.UA, OD.UA, NIKOLAEV.UA, MK.UA і IN.UA здійснюється  компанією «Український Південний мережевий інформаційний центр» з використанням сучасного протоколу обміну даними між доменним реєстром і реєстраторами  - EPP (Extensible Provisioning Protocol).

Всі операції з доменними іменами в цих доменах обробляються відповідно до Регламенту публічного домену, версія 3.2 ( https://hostmaster.ua/policy/2ld.ua/ ) Це дозволило автоматизувати всі операції з доменними іменами, надати реєстраторам більше повноважень і покласти більше відповідальності на них, забезпечити більшу швидкість і більшу надійність обробки заявок.

Нагадуємо реєстрантам доменних імен в доменах MK.UA і NIKOLAEV.UA про необхідність перевести Ваши  доменні імена на обслуговування до реєстраторів до 31 грудня 2017 року. Ви маєте можливість вибрати будь-якого реєстратора зі списку, опублікованого на сайті www.sunic.ua www.sunic.ua

Після 31 грудня 2017 працездатність не актуалізованих доменних імен не може бути гарантована. У разі виникнення питань, Ви маєте можливість звернутися до реєстраторів або за адресою help@sunic.ua.